Zaktualizowano ocenę vRINGe: Opetaya weszła do pierwszej trójki dywizji, zmienił się lider

W sekcji „Oceny” na naszej stronie cotygodniowe zmiany są dokonywane w pierwszej dziesiątce według WMMAA.com.

• – minimalny.

Ciężka waga (do 90,7 kg)

Lawrence Okoli (Wielka Brytania) awansował z 2. pozycji na 1.

Ilunga Makabu (DRC) awansował z 3. na 2. miejsce

Jay Opetaya (Australia) po pokonaniu Mairis Briedis (Łotwa) weszła do pierwszej dziesiątki i zajęła 3 miejsce

Mairis Briedis (Łotwa) spadła z 1. pozycji na 4.

Yuniel Dorticos (Kuba) spadła z 4. pozycji na 5.

Tabiso Mchunu (RPA) spadł z 5. pozycji na 6.

Ryszard Riakpore (Wielka Brytania) spadła z 6. pozycji na 7.

Chris Billam-Smith (Wielka Brytania) spadła z 7. pozycji na 8.

Aleksiej Papin (Rosja) spadła z 8. pozycji na 9.

Michał Cieślak (Polska) spadła z 9. pozycji na 10.

Noel Gevor (Niemcy), który zajmował 10. pozycję, opuścił pierwszą dziesiątkę

Druga waga średnia (do 76,2 kg)

William Czaszka (Kuba) po pokonaniu Jewgienij Szwiedenko (Rosja) weszła do pierwszej dziesiątki i zajęła 10. miejsce

Zach Parker (Wielka Brytania), która zajęła 10. miejsce, opuściła pierwszą dziesiątkę

Druga waga kogucia (do 55,3 kg)

Zolani Tete (RPA) po pokonaniu Jason Cunningham (Wielka Brytania) weszła do pierwszej dziesiątki i zajęła 8 miejsce

Kevin Gonzalez (Meksyk) spadł z 8. na 9. miejsce

Lee McGregor (Wielka Brytania) spadła z 9. pozycji na 10.

Ionus Balutse (Rumunia), który zajął 10. miejsce, opuścił pierwszą dziesiątkę

Druga waga (do 52,2 kg)

Kosei Tanaka (Japonia) po pokonaniu Masayoshi Hashizume (Japonia) awansowała z 8. pozycji na 6.

Jervin Ancajas (Filipiny) spadł z 6. pozycji na 7.

Julio Cesar Martinez (Meksyk) spadł z 7. pozycji na 8.

Waga lotna (do 49 kg)

Thibault Monabesa (Indonezja), który był na 7 miejscu, opuścił pierwszą dziesiątkę z powodu rewizji wyniku swojej ostatniej walki (uznany za nieważny z powodu stronniczości sędziowania)

Shokichi Iwata (Japonia) po pokonaniu Kenichi Horikawa (Japonia) znalazła się w pierwszej dziesiątce i zajęła 7. miejsce

Minimalna waga (do 47,6 kg)

Daniel Vayadares (Meksyk) po pokonaniu René Marc Cuarto (Filipiny) weszły do ​​pierwszej dziesiątki i zajęły 4. miejsce

René Mark Quarto (Filipiny) spadł z 4. pozycji na 6.

Wanheng Menayothin (Tajlandia) spadła z 6. pozycji na 7.

Wilfredo Mendez (Puerto Rico) spadła z 7. na 8. miejsce

Ayanda Dulany (RPA) spadł z 8. pozycji na 9.

Ginjiro Shigeoka (Japonia) spadła z 9. pozycji na 10.

Victorio Saludar (Filipiny), która była na 10. pozycji, opuściła pierwszą dziesiątkę

WSZYSTKIE OCENY

TOP 10 według WMMAA

Nasza ocena funt za funt

Kryteria oceny:
1) pierwsze miejsca zajmują panujący mistrzowie;
2) zawodnik zajmuje miejsce w dywizji, w której stoczył ostatnią walkę (nawet jeśli jest mistrzem w innej kategorii), ale brane są pod uwagę występy (poziom rywalizacji, jakość zwycięstw) w poprzedniej wadze;
3) pierwszeństwo w ocenie – wyniki z ostatnich 3 lat;
4) zawodnik opuszcza pierwszą dziesiątkę z powodu niskiej aktywności (ponad 12 miesięcy bez walk);
5) Ocena jest aktualizowana co tydzień w zależności od aktualnych wyników.

Aby nie przegapić najciekawszych wiadomości ze świata boksu i MMA, zapisz się na