Jest apetyt! Zdobywca dwóch dywizji, Peterson, rozbija 40-letniego dziennikarza – wyniki i wideo

there-is-an-appet-bi-division-conqueror-peterson-crashes-40-year-old-journiman-jpg

Capital One Arena, Waszyngton, USA. W limicie pierwszej wagi średniej (do 69,9 kg) amerykańska perspektywa Vito Melnicki Jr. (14-1, 9 KO) pokonał rodowitego Meksykanina
Omar Rosales (9-2-1, 5 KO).

Bitwa szczerze mówiąc nie wyszła, ponieważ okazała się jednostronna. Melnicki pokonał, wyeliminował rywala w 3. rundzie. Na początku kolejnych trzech minut róg Rosalesa wycofał swojego zawodnika z walki.

.@VitoMielnickiJr kołysze Rosales lewym hakiem, a następnie dwiema prawymi rękami, aby zdobyć powalenie, gdy runda dobiega końca. #MielnickiRosales

— Mistrzowie boksu Premier (@premierboxing) 8 stycznia 2023 r

Melnicki przez TKO 4.

W super lekkim limicie wagi (do 63,5 kg) do Amerykanina Brendana Lee

(27-0, 23 KO) wciąż wahający się przed podniesieniem poziomu przeciwnika – pokonał 37-letniego czeladnika
Diego Gonzalo Luque (21-11-2, 10 KO) z Argentyny, która nie wygrała od 2017 roku, aw zeszłym roku prawie trafiła zawodnika na punkty z rekordem 9 zwycięstw przy 43 porażkach.

Całkowicie bezsensowna walka została przerwana przez sędziego w czwartej trzyminutowej tercji po tym, jak Lee zaczął inwestować w uderzenia.

.@brandun_leeNieprzerwany atak rożny prowadzi do tego, że Luque rzuca ręcznik, przerywając walkę. #LeeLuque

Czy przez TKO 4.

W limicie wagi półśredniej (do 66,7 kg) Amerykanin Kishona Williamsa (11-1-1, 2 KO) nie zauważył oporu argentyńskiego bramkarza Gustavo Vittori (27-12-1, 12 KO) w niemal jednostronnej walce.

Punktacja sędziów: 80-72, 80-72 i 79-73.

Keeshawn Williams kontrolował walkę od dzwonka otwierającego, używając swojego dźgnięcia i łącząc takie kombinacje, aby z łatwością pokonać Gustavo Davida Vittoriego przez UD. #WilliamsVittori

— Mistrzowie boksu Premier (@premierboxing) 7 stycznia 2023 r

Williams UD 8.

38-letni były mistrz świata i zdobywca dwóch kategorii wagowych Lamonta Petersona (35-6-1, 17 KO) z jakiegoś powodu wrócił do boksu (nie startuje od 2019 roku po przegranej z Kazachstanem Siergiejem Lipincem) i w limicie super lekkim (do 63,5 kg) rewelacyjnie poleciał w technicznym nokaucie do 40-latek
Michaela Ogundo (17-16, 14 KO) z Kenii.

Peterson został znokautowany w 4. rundzie, po czym w jego rogu zapadła decyzja o wcześniejszym poddaniu się.