Bramkarz z Ukrainy opóźnił niepokonaną perspektywę na wyjeździe: wyniki

Graakjaer Arena, Holstebro, Dania. W ramach pokazu wystąpiło dwóch bokserów z Ukrainy.

Jakub Bank (8-0, 4 KO) nie zauważył oporu
Taras Gołowaszczenko (6-9, 3 KO). Ukrainiec skapitulował po 3 rundach.

Bank RTD 3.

Ale w limicie wagi krążownika (do 90,7 kg) Duńczyk
Ditlewa Rossinga (15-1, 10 KO) sensacyjnie przegrał przez techniczny nokaut z reprezentantem Czech z Ukrainy
Wiktor Trusz (8-2, 8 KO), który w 2016 roku grał w półprofesjonalnej lidze WSB dla ukraińscy wodzowie.

Co ciekawe, w momencie przerwania walki Rossing prowadził wszystkich trzech sędziów na kartach.

Trucht przez TKO 4.

ATC Hall, Osaka, Japonia. Lokalny popularny były mistrz świata Tomoki Kameda (40-3, 22 KO) w limicie wagi piórkowej (do 57,2 kg) bez problemu wyprzedził Meksykanina
Luis Heraldo Castillo (30-5, 20 KO).

Guma TKO 5.

Centrum Kultury Calape, kalapé, Filipiny. W eliminatorze IBF spotkali się dwaj niepokonani miejscowi kandydaci pierwszej wagi muszej (do 49 kg) – Reggiego Suganoba (13-0, 4 KO) i Marka Weisllesa (17-1-1, 10 KO). Zero na wykresie porażek udało się uratować Suganobu.

Bojownicy zaproponowali taktyczną potyczkę. Mocny leworęczny Weissles próbował złapać przeciwnika lewym sierpowym, a Suganob pięknie lotował, dźgał i eksplodował dobrymi kombinacjami.

W 4. rundzie wojownicy wymienili niskie ciosy, po czym Suganob powalił przeciwnika dwójką. Weissles wstał, spróbował podnieść gęstość bitwy – przeciął powietrze rękami. W 6. trzyminutowej tercji wojownicy zderzyli się głowami – Weislles miał pecha – skaleczenie w okolicach prawego oka.

W 8. rundzie lekarz zasugerował przerwanie walki – krew zalała Weisslesowi oczy. W momencie zatrzymania Suganob prowadził 78-73, 77-74 i 80-71.