Dmitrij Kudryashov odpowiedział na wezwanie Magi Ismailova

Dmitrij Kudryashov odpowiedział na wezwanie Magi Ismailova

Słynny rosyjski bokser Dmitrij Kudryaszow zareagował na wypowiedź swojego rodaka Magomeda Ismailowa, który ogłosił, że podzieli się z nim pierścionkiem, jeśli schudnie od 115 do 90 kilogramów.

„Nawet jeśli bloger poprosi „legendarnego promotora”, aby go mocno nie uderzył, załóż mi największe i najbezpieczniejsze 20-uncjowe rękawiczki, lśniąca głowa i tak nie wytrzyma tych przeciążeń. Nie jest workiem bokserskim – jest blogerem ”- napisał Kudryashov w sieciach społecznościowych.

„Nigdy więcej kłótni ani z blogerem, ani z kimkolwiek innym – nie dzwoń do mnie i nie proponuj warunków, nie psuj nastroju” – dodał.

W ten sposób Kudryaszow dał jasno do zrozumienia, że ​​nie zamierza spełnić warunku Ismailowa, a jednocześnie przypomniał, jak ich wspólny rywal, Olanrevaja Durodola, po walce z „Łysym Drapieżnikiem” skarżył się, że dostał rękawice o większej wadze niż było. określone przed walką.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu Dmitrij Kudryaszow dotarł do finału Grand Prix Prawdy w boksie już w pierwszej minucie walki, pokonując obecnego mistrza AMC Fight Nights wagi półciężkiej Vagaba Vagabowa, który jest bliskim przyjacielem Ismailova. Jego przeciwnikiem w finale powinien być słynny rosyjski wojownik Wiaczesław Datsik.

.

Rating