Zaktualizowano ocenę vRINGe: Vargas, Figueroa i Kurbanov wracają do pierwszej dziesiątki

W sekcji „Oceny” na naszej stronie cotygodniowe zmiany są dokonywane w pierwszej dziesiątce według WMMAA.com.

• – pierwszy środek
  • – pół-lekki
  • – drugi najlżejszy

Pierwsza średnia waga (do 69,9 kg)

Magomed Kurbanov (Rosja) wznowiła występy po długim przestoju i po porażce Patryk Teixeira (Brazylia) wszedł do pierwszej dziesiątki i zajął czwarte miejsce

Tim Tszyu (Australia) spadła z 4. pozycji na 5.

Israil Madrymow (Uzbekistan) po remisie technicznym z Michel Soro (Francja) spadła z 5. pozycji na 8.

Jezus Ramos (USA) spadła z 8. pozycji na 9.

Charles Conwell (USA) spadła z 9. pozycji na 10.

Tony Harrison (USA), która zajęła 10. miejsce, opuściła pierwszą dziesiątkę

Waga piórkowa (do 57,2 kg)

Ray Vargas (Meksyk) po pokonaniu Mark Magsio (Filipiny) weszły do ​​pierwszej dziesiątki i zajęły trzecie miejsce

Pacquiao – Marquez V / Clash of Legends / Nowa Top Division – opowieść o tej walce i o tym, co ją poprzedziło

Brandon Figueroa (USA) zmienił kategorię wagową i po pokonaniu Carlos Castro (USA) weszło do pierwszej dziesiątki i zajęło 5. miejsce

Mark Magsio (Filipiny) spadła z 3 na 6

Gary Russell Jr. (USA) spadł z pozycji 5 na 7

Mauricio Lara (Meksyk) spadł z 6. pozycji na 8.

Izaak Dogbo (Ghana) spadła z 7. pozycji na 9.

Robeysi Ramirez (Kuba) spadła z 8. pozycji na 10.

Luis Nunez (Dominikana), która była na 9. pozycji, opuściła pierwszą dziesiątkę

Willa Rubena (USA), która zajęła 10. miejsce, opuściła pierwszą dziesiątkę

Druga waga kogucia (do 55,3 kg)

Brandon Figueroa (USA), która zajmowała 3 miejsce, opuściła pierwszą dziesiątkę z powodu przejścia na inną wagę

Louis Neri (Meksyk) awansował z pozycji 4 na pozycję 3

Rais Alim (USA) awansował z pozycji 5 na 4

Daniel Romana (USA) awansował z 6. pozycji na 5.

Azat Hovhannisyan (Armenia) awansował z 7. na 6. miejsce

Zolani Tete (RPA) awansował z 8. na 7. miejsce

Kevin Gonzalez (Meksyk) awansował z 9. na 8.

Lee McGregor (Wielka Brytania) awansował z 10. pozycji na 9.

Ionus Balutse (Rumunia) weszła do pierwszej dziesiątki i zajęła 10. miejsce

WSZYSTKIE OCENY

TOP 10 według WMMAA

Nasza ocena funt za funt

Kryteria oceny:
1) pierwsze miejsca zajmują panujący mistrzowie;
2) zawodnik zajmuje miejsce w dywizji, w której stoczył ostatnią walkę (nawet jeśli jest mistrzem w innej kategorii), ale brane są pod uwagę występy (poziom rywalizacji, jakość zwycięstw) w poprzedniej wadze;
3) pierwszeństwo w ocenie – wyniki z ostatnich 3 lat;
4) zawodnik opuszcza pierwszą dziesiątkę z powodu niskiej aktywności (ponad 12 miesięcy bez walk);
5) Ocena jest aktualizowana co tydzień w zależności od aktualnych wyników.

Aby nie przegapić najciekawszych wiadomości ze świata boksu i MMA, zapisz się na