Wyniki UFC on ESPN 44: Holloway pokonał Allena

UFC on ESPN 44 results: Holloway defeated Allen

Były mistrz wagi piórkowej UFC, Max Holloway, po raz kolejny udowodnił, że wciąż przewyższa każdego potencjalnego pretendenta w dywizji, pokonując wcześniej niepokonanego Arnolda Allena pod sztandarem najsilniejszej ligi świata w głównym turnieju UFC na ESPN 44.

Walka, która odbyła się w Kansas City, przebiegła na pełnym dystansie i zakończyła się wynikiem 48-47 i dwukrotnie 49-46 na korzyść Amerykanina, który nie tylko wrócił na udany tor w karierze po trzeciej porażce z Alexandrem Volkanovskim, ale też przerwał imponującą passę Brytyjczyka, wygrywając dziesięć walk w UFC.

W co-main evencie gali, Brazylijczyk wagi piórkowej Edson Barboza znokautował Amerykanina Billy’ego Quarantillo uderzeniem kolanem w połowie pierwszej rundy.

W trzeciej najważniejszej gali turnieju niepokonany Rosjanin w wadze półciężkiej Azamat Murzakanov odniósł swoje trzecie zwycięstwo w UFC, wygrywając jednogłośną decyzją sędziów z Amerykaninem Dustinem Jacobym.

Wśród innych wyników odnotowujemy udany występ mołdawskiego półciężkiego Iona Cutelaba, który w dwie minuty zakończył przez techniczny nokaut Kanadyjczyka Tannera Bosera, który wcześniej startował w dywizji wagi ciężkiej organizacji.

Również wczesne zwycięstwa odnieśli Bill Algio, Brandon Royal, Zach Cummings, Gillian Robertson i Denise Gomez.