Wyniki UFC na ESPN 34: Muhammad pokonał Luque

UFC på ESPN 34 Resultat: Muhammad besegrade Luque

UFC na ESPN 34 odbyło się w Las Vegas, w turnieju głównym, w którym szósty numer dywizji półśredniej UFC, Belal Muhammad, przedłużył swoją zwycięską passę do trzech walk, mszcząc się na Vicente Luque, który zajmuje piąte miejsce w rankingu .

Przez całą walkę Luque pracował jako pierwszy numer i próbował wywierać presję na przeciwnika, jednak Muhammad z powodzeniem kontratakował, a także w każdej z rund przerzucał przeciwnika i kontrolował go na ziemi.

W rezultacie, po wynikach pięciu rund meczu, sędziowie jednomyślną decyzją z wynikiem 49-47 i 49-46 dwukrotnie dali zwycięstwo Mahometowi, który w wywiadzie po walce stwierdził, że chce aby zobaczyć Colby’ego Covingtona, który zajmuje pierwszą linię w dywizji, jako swojego następnego przeciwnika.

W drugim najważniejszym wydarzeniu imprezy pod szyldem organizacji nieudanym debiutem zadebiutował rosyjski wagi średniej Gadzhi Omargadzhiev, przegrywając z Cayo Borrallo decyzją techniczną.

Brazylijczyk w każdej z rund dominował nad Rosjaninem, a w ostatnich pięciu minutach trafił rywala, który dotknął ziemi trzema punktami, nielegalnym kolanem w głowę, zakwalifikowany jako wypadek, w wyniku które zostały obliczone w momencie przerwania walki, a Borrallo wygrał trzykrotnie z wynikiem 29-27.

Wśród innych wyników imprezy odnotowujemy wczesne zwycięstwa Devina Clarka, Andre Fialho, Drakkara Klose, Rafy Garcii, Martina Budaya i Hayley Alateng.

Wszystkie wyniki turniejów UFC na ESPN 34.