Wyniki UFC Fight Night 207: Volkov znokautował Rozenstruika

UFC Fight Night 207 resultat: Volkov slog ut Rozenstruik

W Las Vegas w stanie Nevada w USA zakończył się turniej UFC Fight Night 207, w którym w walce wieczoru Rosjanin Aleksander Wołkow powrócił na udaną karierę, odnosząc wczesne zwycięstwo nad groźnym surinamskim bokserem Jairzinho Rozenstruikiem.

Pod koniec drugiej minuty powoli rozwijającego się pojedynku Rozenstruik postanowił zaostrzyć sytuację, narzucając Wołkowowi wymianę, ale nie trafił w prawy podbródek w jego kierunku i został zmuszony do wycofania się do siatki, gdzie w kolejnym odcinku Rosjanin go potrząsnął. bezpośredni cios z prawej strony.

„Drago” nie puścił przeciwnika, zmuszając go do ugięcia pod gradem ciosów, w wyniku czego sędzia Herb Dean postanowił przerwać walkę, ustalając zwycięstwo rosyjskiej wagi ciężkiej przez techniczny nokaut.

W wywiadzie po walce Volkov powiedział, że jest gotów wrócić do oktagonu w krótkim czasie, jeśli otrzyma ciekawą ofertę z UFC.

W głównym wydarzeniu imprezy niepokonany rosyjski Movsar Jewłojew przedłużył swoją passę zwycięstw w UFC do sześciu walk, pokonując przez jednogłośną decyzję Amerykanina Dana Ige. Przez trzy rundy Evloev dominował nad przeciwnikiem zarówno w stójce, jak i na boisku, dwukrotnie odnosząc zwycięstwo z wynikiem 30-26 i 30-27.

Po walce Rosjanin wyraził gotowość powrotu do oktagonu w przyszłym miesiącu na turnieju UFC Fight Night 208 w Londynie, w którym chciałby walczyć z Brytyjczykiem Arnoldem Allenem, który zajmuje szóstą pozycję w wadze piórkowej.

W trzecim najważniejszym wydarzeniu turnieju Lucas Almeida zakończył Michaela Trizano przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie.

Wśród innych wyników imprezy odnotowujemy udany debiut w organizacji rosyjskiej wagi półśredniej Rinata Fakhretdinova, który po wynikach trzech rund pokonał przez jednogłośną decyzję Greka Andreasa Mikhailidisa.

Karin Silva, Audie Osbourne, Alonzo Menifield, Karolina Kowalkiewicz, Benoit Saint-Denis, Tony Gravely i Erin Blanchfield dodali do swoich atutów wczesne zwycięstwa.

Wszystkie wyniki turnieju UFC Fight Night 207.