Wyniki Eagle FC 44: Kharitonov pokonał Sponga przed terminem

Resultados de Eagle FC 44: Kharitonov derrotó a Spong antes de lo previsto

W Miami w USA zakończył się turniej Eagle FC 44, w głównym turnieju, w którym Rosjanin w wadze ciężkiej Siergiej Charitonow odniósł wczesne zwycięstwo nad wybitnym Tyrone Spongiem z Surinamu.

Sędzia Andrew Glenn został zmuszony do przerwania walki w 2:55 drugiej rundy po tym, jak Rosjanin po raz kolejny sprowadził lżejszego przeciwnika w dół i zasypał go gradem ciosów.

Zobacz ten post na Instagramie

Opublikowane przez EAGLE FC (@eaglefcmma)

W drugim turnieju wieczoru były mistrz UFC wagi półciężkiej, Rashad Evans, z powodzeniem wznowił karierę po trzyletniej przerwie, odnosząc jednogłośną decyzję zwycięstwa nad Gabrielem Cecco.

W trzecim co do wielkości wydarzeniu turnieju były pretendent do tytułu wagi muszej UFC Ray Borg wygrał jednogłośną decyzję z Codym Gibsonem.

Odnotowujemy również udane występy rosyjskich bojowników Ramazana Kuramagomedowa i Raymonda Magomedaliewa. Kuramagomedov pokonał byłego zawodnika UFC i PFL Johna Howarda przez jednogłośną decyzję, a Magomedaliyev zakończył przez TKO w pierwszej rundzie Anthony’ego Njokuaniego, który również startował pod szyldem UFC.

Nieudanym debiutem w lidze rosyjskiej zadebiutował reprezentant Kazachstanu Arman Ospanow, którego rzut rożny nie puścił w trzeciej rundzie z Dylanem Salvadorem, a pochodzący z Tadżykistanu Loik Radjabov odniósł wczesne zwycięstwo, już w rozgrywkach. pierwsza runda zakończona gilotyną Zacha Zane’a.