Wołkanowski ogłosił zwycięstwo nad Machaczewem, rosyjskie odpowiedzi

Volkanovski announced the victory over Makhachev, the Russian answers

Po zrecenzowaniu walki z Islamem Machaczewem, Aleksander Wołkanowski, wciąż najlepszy zawodnik UFC bez względu na wagę, zmienił retorykę i ogłosił bezwarunkowe zwycięstwo nad Rosjaninem.

„Właśnie obejrzałem ponownie walkę i zdecydowanie uważam, że wygrałem drugą, trzecią i piątą rundę. Dziwię się, że nie podnieśli na mnie ręki! Zróbmy rewanż – zawsze i wszędzie!” – napisał Australijczyk w sieci społecznościowej.

Rosyjski zawodnik, który obronił pas mistrzowski UFC w wadze lekkiej, również podzielił się swoimi wrażeniami po obejrzeniu wideo z walki.

„Właśnie przejrzałem walkę i szczerze mówiąc, z 25 minut Wilk zajął tylko ostatnią minutę” – napisał Makhachev.

Przypomnijmy, że tytuł superfight w wadze lekkiej, który poprowadził turniej UFC 284 w Perth w Australii, przeszedł cały dystans i zakończył się zwycięstwem Rosjanina jednogłośną decyzją z wynikiem 49-46 i dwukrotnie 48-47.