Categories: MMA

Wideo z UFC Vegas 65: Natalia Silva kończy Terezę Bledę kopnięciem w twarz z obrotem

Natalia Silva dosłownie rozpoczęła UFC Vegas 65 brutalnym finiszem.

Silva zmierzył się z Terezą Bledą w walce otwierającej sobotnią galę na gali UFC APEX. Po trudnej pierwszej rundzie Silva był w stanie odbić się w drugiej, wykorzystując dużą przewagę w uderzaniu, aby pozornie wyrównać. Mniej więcej po minucie rundy 3 Bleda strzelił do kolejnego obalenia, ale wpadł na paskudne kopnięcie w tył z obrotem prosto w podbródek, co doprowadziło do przerwania walki w 1:27.

Obejrzyj wideo z niesamowitego kopnięcia poniżej.

Silva wygrała już osiem pojedynków z rzędu, w tym 2-0 na początku swojej ośmiokątnej kadencji. W swoim pierwszym występie w UFC 25-latka zaimponowała jednostronnym, jednogłośnym zwycięstwem nad Jasmine Jasudavicius. Silva pokonała pięciu przeciwników podczas swojej obecnej passy.

Bleda, która debiutowała w UFC, poniosła pierwszą porażkę w swojej karierze.