Tai Tuivasa vs. Sergei Pavlovich zarezerwowany na drugi turniej UFC Orlando

tai-tuivasa-vs-sergei-pavlovich-booked-for-ufc-orlando-co-main-jpg

Tai Tuivasa i Sergei Pavlovich utrzymują najwyższy poziom wagi ciężkiej w ruchu.

MMA Fighting potwierdziło ze źródłami posiadającymi wiedzę o pojedynku, że Tuivasa (15-4) i Pavlovich (16-1) będą walczyć w głównym turnieju UFC Orlando, który odbędzie się 3 grudnia w Amway Center w Orlando, Fla. Tuivasa zajmuje obecnie 5. miejsce w kategorii wagi ciężkiej w rankingu MMA Fighting Global Rankings, a Pavlovich zajmuje 7. miejsce.

Walkę po raz pierwszy zgłosił MMA ćpuna.

Tuivasa chce odbić się po przegranej przez nokaut trzeciej rundy z Cirylem Gane we wrześniu na UFC Paris, porażce, która przerwała serię pięciu zwycięstw uprzejmego Australijczyka. Wcześniej Tuivasa odniósł szereg sukcesów, dzięki którym wygrał nokauty z Augusto Sakai i Derrickem Lewisem.

Pavlovich również niedawno pokonał Lewisa, pokonując odwiecznego pretendenta w mniej niż minutę na gali UFC 277 w lipcu ubiegłego roku. Teraz wygrał cztery kolejne walki. Jego jedyną porażką w UFC była przegrana z Alistairem Overeemem. Pavlovich wygrał wszystkie swoje zwycięstwa w UFC przez KO/TKO w pierwszej rundzie.

UFC Orlando jest głównym bohaterem konkursu wagi półśredniej pomiędzy Stephenem „Wonderboyem” Thompsonem i Kevinem Hollandem.

Guilherme Cru i Mike Heck byli współautorami tego raportu.