Ramirez i Bösel określają obowiązkowego pretendenta do Bivol: wideo

ramirez-och-bosel-bestammer-obligatorisk-utmanare-for-bivol-video-jpg

Toyota Arena, Ontario, Kalifornia, USA. W ostatnim eliminatorze WBA były mistrz świata Meksykanin Gilberto Ramirez (44-0, 30 KOs) prawdopodobnie łatwo poradził sobie z reprezentantem Niemiec Dominikiem Böselem (32-3, 12 KO) i został obowiązkowym pretendentem do mistrza WBA Super, Rosjanina Dmitrija Bivola.

Walka okazała się jednostronna niemal od startowego gongu. Hefty Ramirez wypchnął Boessela całym swoim arsenałem uderzeniowym, a on, zgodnie z niemiecką tradycją, siedział za wysokim blokiem, ale nie spieszył się z przechwytywaniem ataków, ale po prostu przeżył.

To wszystko Zurdo Ramirez na początku #ZurdoBoesel | @szarlotka pic.twitter.com/EW0LrsFNPJ

— DAZN Boks (@DAZNBoks) 15 maja 2022

Wydawało się, że walka nie potrwa całego dystansu. Po 3 rundzie sędzia dokładnie obejrzał słabszego. Nie lubi tego, że prawie nie odpowiada. W czwartej trzyminutowej tercji Meksykanin wciąż powalił przeciwnika ciosem w ciało. Sędzia natychmiast przerwał walkę.

KTÓRY TO ZROBI

Zurdo Ramirez kończy go w 4 rundzie #ZurdoBoesel pic.twitter.com/MHPOHcAwSH

Ramirez TKO 4. Niedopasowanie. Dzięki WBA.

Pamiętasz, że Ramirez obiecał wyrównać rachunki z Bivolem za utratę Canelo Alvareza? Jakaś szansa?