Pulew pokonał Forresta, synowie Vargasa nas nie zawiedli: wideo

Forum, Inglewood, Kalifornia, USA. Kubrat Pulev (29-2, 14 KO), dwukrotny pretendent do tytułu mistrzowskiego, wiek wagi ciężkiej (powyżej 90,7 kg) z Bułgarii, pokonał amerykańskiego średniowiecza Jerry’ego Forresta (26-6-1, 20 KO).

Pulew zdecydował się na pierwszy boks. Zajął środek pierścienia, powoli przebijając się przez ukłucie. W 2 rundzie strzelił prawym sierpowym – trafił dwa razy z rzędu. W trzeciej trzeciej minucie lewy kontrhak pomylił się – musiałem szybko klinczować. Ale w następnej rundzie wyrównał się ze sprawcą – Forrest zbierał ciosy, ale nadal łamał.

Pulev rzuca! #TrillerVerz5 pic.twitter.com/MTkAYIYyVV

— FITE (@FiteTV) 15 maja 2022

Liczba klinczów wzrosła w kierunku równika – prawie każdy odcinek kończył się uściskami. Sędzia ciężko pracował. Forrest w większości ocalał. Do 7 rundy ledwo mógł ruszać nogami, chybił wielu celnych ciosów w głowę. Szczerze mówiąc, lepiej byłoby usunąć go z walki…

Wow! Nie strzelili, a w ósmej trzyminutowej przerwie Amerykanin nawet kilkakrotnie uderzył weterana. W jego kącie mówią, że Pulev jest zmęczony, trzeba trochę w siebie uwierzyć. I nagle uwierzysz?..

Jerry Forrest udowadnia, że ​​wciąż jest w grze! #TrillerVerz5 pic.twitter.com/Y7iI3sFBM6

Forrest szczerze próbował wyrwać zwycięstwo, ale nie miał już siły, żeby przynajmniej coś zrobić.

Tak więc walka trwała cały dystans. Werdykt sędziów: 98-92, 99-91 i 99-91 na korzyść faworyta.

Pulew UD 10.

Aktem otwarcia było trio synów byłego mistrza świata Fernando Vargasa.

Waga półśrednia leworęczna (do 66,7 kg)
Fernando Vargas Jr. (6-0, 6 KO) rozprawił się z niepokonanym Amerykaninem
Terrance Jarmon (3-1, 1 KO).

Faworyt trzykrotnie odpadł z rywala w rundzie otwierającej.

Jarmon ZNOWU upada! #TrillerVerz5 pic.twitter.com/vG46Hk2qpa

— FITE (@FiteTV) 14 maja 2022

F. Vargas TKO 1.

Drugi myśliwiec wagi piórkowej (do 59 kg)
Amado Vargas (4-0, 2 KO) znokautował Jornimana z Bośni
Anela Dudo (1-4, 1 KO).

Walka przebiegła do końca. Sędziowie jednogłośnie przyznali zwycięstwo synowi byłego mistrza: trzykrotnie 39-36.

Sean Wheelock prowadzi Amado 20-18 po dwóch rundach. #TrillerVerz5 @TrillerWalka pic.twitter.com/N0IoEiDfsd

A. Vargas UD 4.

Zadebiutował w tym samym limicie wagowym
Emiliano Vargas (1-0, 1 KO) – od niego już w rundzie startowej trochę się dostał
Marco Salgado (1-2, 1 KO) z USA.