Pełne skróty wideo walki Brendan Allen vs. Andre Muniz

brendan-allen-vs-andre-muniz-full-fight-video-highlights-jpg

Obejrzyj pełne skróty wideo walki Brendan Allen vs. Andre Muniz z ich pojedynku w głównym wydarzeniu UFC Vegas 70 w sobotę wieczorem, dzięki uprzejmości UFC i innych punktów sprzedaży.

UFC Vegas 70: Allen vs. Muniz odbyło się 25 września w UFC APEX w Las Vegas w stanie Nevada. Andre Muniz (23-5) i Brendan Allen (21-5) zmierzyli się w wieczornym turnieju głównym, transmitowanym na żywo w ESPN+.

Zobacz wszystkie najciekawsze momenty wideo poniżej.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Muniz vs. Allen, sprawdź blog na żywo prowadzony przez MMA Mania.

Runda 1: Obaj lądują niskimi kopnięciami na początek. Kopnięcie na korpus od Muniz, prowadzenie z prawej strony od Allena. Allen wbiega z kopnięciem w korpus. To tylko jedna minuta. Szybkie prowadzenie w lewo od Muniza, który zostaje złapany przez twardą prawą rękę, gdy próbuje się wycofać. Ogrodzenie zostało szybko wymienione. Muniz próbuje się spieszyć, wchodzi w prawą rękę i po dwóch minutach ląduje niskim kopnięciem. Kopnięcie w tył z obrotem ląduje dla Muniza, który wycofuje się przed atakiem. Muniz z trzema figurami, Allen wraca z niskim kopnięciem. Allena 1-2. Zostały tylko dwie minuty.

Duża prawa ręka Muniza skłania Allena do oddania strzału. Muniz łapie kopnięcie w korpus, nie może go użyć, trafia w zamian. Muniz pędzi do zmiany poziomu, nie może przejść na jedną nogę. Jeszcze minuta. Allen to solidne kopnięcie. Muniz kopie Allena mocnym kopnięciem w korpus. 1-2 od Allena do ciała. Wychyl się w prawo, a następnie przejdź przez strażnika. Muniz kończy go kopnięciem w korpus. Kopnięcie w tył z obrotem od Allena, który unika kopnięcia w przód i próbuje zadać cios Supermana. 10-9 Monachium.

Runda 2: Solidne kopnięcie Allena. Kopnięcie głową 2:1 przez Muniz w zamian, potem niskie kopnięcie, gdy Allen strzela pięściami. Kopnięcie w korpus Muniza i kolejna mocna prawa ręka w połączeniu. Allen próbuje odwrócić pięść mniej więcej po minucie. Muniz kontratakuje. Kolano skoczka jest za krótkie. Allen wykonuje ukośne kopnięcie, dobrze ląduje na płocie i przez chwilę uderzają. Allen wykonuje świetne niskie kopnięcie. Prawy hak Muniz spotkał się z prostym prawym. Muniz strzela i ciągnie go do ogrodzenia po dwóch minutach. Allenowi udaje się przetoczyć i wylądować na górze w obronie. Zostały jeszcze dwie minuty.

Dobry łokieć Allena. Fotografie ciała. Muniz trzyma Allena blisko siebie. Allen przechodzi do połowy gardy, a następnie do kontroli bocznej. Jest jeszcze minuta. Allen pozostaje ciężki i oddaje strzały aż do dzwonka. 10-9 Allena.

Runda 3: Muniz próbuje kopnięcia w tył z obrotem. Trudne 2-1. Kontratak. Allen wraca z niskim kopnięciem i lewym sierpowym. Muniz bierze overhand po mniej więcej minucie. Solidny strzał Allena i wymieniają się rękami. Muniz próbuje kolejnego kopnięcia w tył z obrotem i trafia z ukośnego kopnięcia. Wchodzi Allen. Zaledwie dwie minuty do drugiej. Licznik dwuczęściowy Muniz ląduje czysto. Niskie kopnięcie. Długie 1-2 lądy dla Allena i handlują przeciwko płotowi. Allen łapie kopnięcie w korpus i powala go, lądując z kontrolą boczną na dwie minuty przed końcem.

Full Mount dla Allena polującego na ramię trójkątne. Zmienia się w RNC. Jeszcze minuta. Jest coraz głębiej i jest kran.

Brendan Allen pok. Andre Muniza przez poddanie (duszenie zza pleców), 4:25, runda 3