Nowa nazwa w dywizji półśredniej! Zobacz nokaut – wideo

a-new-name-in-the-welterweight-division-check-out-the-png

Toyota Arena, Ontario, Kalifornia, USA. Amerykańska czołowa perspektywa wagi półśredniej (do 66,7 kg)
Trevona Marshalla (8-0, 7 KO) gwałtownie podniósł poziom opozycji. Stoczył zaciętą walkę i znokautował rodaka Justina Deloucha (19-6, 10 KO).

Underdog jest przystojny. Zdając sobie sprawę, że przeciwnik ma bardzo małe doświadczenie, od razu agresywnie na niego rzucił, prowokując niezłą walkę. Prospekt wiele przegapił, ale w 2. rundzie znalazł słabość w Deloachu – wykonał dobrą robotę na korpusie.

W trzecim trzyminutowym okresie Marshall rzucił kombinację wielu uderzeń, a Delouch bezskutecznie próbował przechwycić – popełnił błąd, rozpłaszczył się na płótnie. Słabszy wstał, ale nie mógł kontynuować walki – sędzia przerwał walkę.

Uroda!

WOW! CO ZA KROK!

Niepokonany Travon Marshall zdobywa gromkie nokaut w trzeciej rundzie nad Deloach Dock

Dostroić się do #FigueroaMagsayo Eliminacje NA ŻYWO: https://t.co/P0yALPP9Tu#MarshallDeloachDock pic.twitter.com/1JbOuqHffn

— SHOWTIME Boxing (@ShowtimeBoxing) 5 marca 2023 r

Marshall przez TKO 3.

W kategorii super lekkiej (do 63,5 kg) leworęczny z Gruzji Enrico Gogokhia (13-1-2, 8 KO) poniósł debiutancką porażkę w profirowaniu. Przegrana z pochodzącym z Liberii Samuelem Theą (19-4-1, 8 KO).

Gogokhia leżał na parkiecie w pierwszej rundzie. Kontrowersyjny odcinek, ale sędzia zanotował knockdown.

Czy powalenie Samuela Teaha w pierwszej rundzie może zadecydować o naszym otwarciu ośmiu rund eliminacji?

Dostroić się do #FigueroaMagsayo Eliminacje NA ŻYWO: https://t.co/P0yALPP9Tu#GogokhiaTeah pic.twitter.com/Ke8nuI1Km2

— SHOWTIME Boxing (@ShowtimeBoxing) 4 marca 2023 r

Tea spędził pierwszą połowę walki jako kontratakujący, a następnie lekko pchnięty. Sędziowie przyznali mu zasłużone zwycięstwo: 78-73, 78-73 i 79-72.