Categories: MMA

Jaron Ennis wylicza swoje braki w walce z Choukhadzhyanem

Amerykański półśredni (do 66,7 kg) Jaron Ennis (30-0, 27 KO) powiedział, że mógł mieć lepszą walkę z Ukrainką Karen Chukhadzhyan (21-2, 11 KO), która odbyła się 8 stycznia w USA.

Przypomnijmy, że walka o wakujący tytuł „tymczasowego” mistrza świata IBF trwała przez cały 12-rundowy dystans i zakończyła się zwycięstwem Jarona na punkty jednogłośną decyzją sędziów. Amerykanin (a właściwie Ukrainiec) po raz pierwszy spędził w ringu 36 minut i przerwał passę 19 meczów wczesnych zwycięstw.

Raport z vRINGe: Ennis-Chukhadjian: On nie szczeka, on gryzie!

„Jest wiele rzeczy, które mógłbym zrobić lepiej” — mówi Ennis. – Na przykład trochę lepiej jest ciąć rogi ringu, działać trochę ostrzej, a nie gonić nokaut. Nie musiałem celować w szybkie zwycięstwo, po prostu musiałem się dobrze bawić, tak jak to robiłem w środkowych rundach. Ale od poniedziałku wracam na siłownię, aby się poprawić. ”

Z kolei trener Ennisa zarzucił Chukhadzhyanowi, że go nie znokautował. Ale ona i Jaron nadal cieszą się, że nie mogli pokonać Karen.