Film z UFC 279: Chris Barnett kończy szalony powrót z nokautem w parterze, epicką promocją i flipem

ufc-279-video-chris-barnett-caps-off-insane-comeback-with-jpg

Chris Barnett mógł ukraść cały show na UFC 279.

Weteran wagi ciężkiej odniósł jeden z najbardziej niewiarygodnych powrotów w tym roku, przetrwał wczesny atak przeciwnika Jake’a Colliera (13-8) i odpowiedział ogniem w szalonej drugiej rundzie, zanim zdobył zwycięstwo przez TKO.

Zobacz porywający finisz Barnetta powyżej.

Wyglądało na to, że Barnett (23-8) był skończony w pierwszej rundzie swojej wstępnej walki z Collierem, ponieważ Collier pokonał ciosy, zanim zagroził, że skończy ciosem w ziemię i duszeniem z tyłu. Barnett jakoś przebrnął przez pierwsze pięć minut, chociaż uszkodzenie na jego twarzy było oczywiste, ponieważ wyglądało na to, że doznał obrażeń oka i szczęki. Barnettowi pozwolono iść dalej po tym, jak między rundami był badany przez lekarza z ringu.

Nie zmarnował okazji, strzelając do sianokosów w Rundzie 2. Barnett zadał ciężkie ciosy Collierowi w głowę, zmuszając Colliera do poddania się swojemu wierzchowcowi. Barnett nie przestawał zasypywać strajków, dopóki sędzia Mark Smith nie wkroczył na przerwę przy 2:24 rundzie 2.

Barnett poprawił się do 2-2 w UFC, odbudowując się po niedawnej przegranej jednogłośnie z Martinem Budayem. Collier widzi, że jego rekord wagi ciężkiej w UFC spada do 2-4.