Charr pokonał Milacica. Demirezen, Hammer i Wallisch również wygrali – wideo

charr-slog-milacic-demirezen-hammer-og-wallisch-vandt-ogsaa-jpg

Die Bucht, Hamburg, Niemcy. W głównym turnieju wieczoru były mistrz świata WBA w wadze ciężkiej (powyżej 90,7 kg) Mahmoud Manuel Charr (33-4, 19 KO) z Syrii pokonał Niemca
Nikola Milacić (21-3, 14 KO).

Komentator ringowy ogłosił Charra tytułem WBA „Champion on Vacation”. Mahmoud/Manuel w pierwszej rundzie nie forsował, aw drugiej trzyminutowej rundzie pokonał przeciwnika ciosem w ciało. W 3 rundzie Milacic trzykrotnie uderzył w podłogę, po czym sędzia uznał, że ma już dość.

Film z ostatniego powalenia prawdopodobnie cię rozbawi:

Mahmoud Charr pogalopował do przerwy w trzeciej rundzie przeciwko Nikoli Milacicowi w Niemczech, trzykrotnie pokonując swojego rywala z nadmierną rywalizacją – klip (przez EC Boxing IG lievestream) to ostatni powalenie.
Charr krąży, przełącza się na południową łapę, kiedy to robi, i upuszcza Milacic z miękkim dźgnięciem pic.twitter.com/08rwbiN7Js

— BoxingSquared (@Boxing_Squared) 28 maja 2022

Charr TKO 3.

W ramach pokazu odbyły się jeszcze 3 walki w wadze ciężkiej.

Ali Eren Demirezen (16-1, 12 KOs) z Turcji zgodnie z oczekiwaniami nie zdołał znokautować amerykańskiego weterana spojlera Kevina Johnsona (35-19-1, 19 KO), który wygrał decyzją – dwukrotnie 78-74 i 79-73.

Demiresen UD 8.

Pochodzący z Rumunii Christian Hammer (27-9, 17 KO) zakończył swoją przegraną passę zwycięstwem nad beznadziejnym dziennikarzem z Bośni
Drazan Janjanin (22-35, 19 KO).

Hammer kilka razy upuścił przeciwnika, a następnie go znokautował. To wszystko wydarzyło się w rundzie otwierającej.

W wadze ciężkiej Christian Hammer (27-9) zdobywa całą masę nokautów, ostatnia pod koniec pierwszej rundy i zwycięstwo TKO-1 nad Drazanem Janjaninem (22-35) w Hamburgu, Niemcy pic.twitter.com/vBw8mQkE3n

— Tim Boxeo (@TimBoxeo) 28 maja 2022

Hummer KO 1.

Niemiec Michael Wallisch (23-5, 16 KO) znokautował podróżnika rodaka w 2. rundzie
Tony Tesa (19-12-1, 13 KO).

Po tym, jak słabszy po raz trzeci znalazł się na podłodze, walka została przerwana.

Michael Wallisch (23-5, 16 KO) zdobywa trzy nokauty w drugim meczu, zmuszając TKO-2 do zwycięstwa nad Toni Thes (19-12-1) w Hamburgu, Niemcy pic.twitter.com/EPacx3t94d