Beterbijew przegrał z Yardem: notatki sędziów w momencie przerwania walki

beterbiev-jpg-2

Artur Beterbijew (19-0, 19 KO) przegrywał z Anthonym Yarde (23-3, 22 KO) w momencie przerwania ich ostatniej walki w ósmej rundzie, według dwóch z trzech sędziów bocznych.

Jak widać z oficjalnej tablicy wyników, brytyjski pretendent prowadził 68-65 i 67-66 odpowiednio przez June Bae Lim i Robin Taylor, a także 66-67 za Jérôme Ladą.

Jednocześnie sędziowie byli całkowicie jednomyślni w drugiej (Yard), czwartej (Beterbiev) i szóstej (Yard) rundzie.

Zdjęcie — Boks na Twitterze w BT Sport

Przypomnijmy, że walka została przerwana przez rzut rożny Anthony’ego w ósmej rundzie, tuż po tym, jak został powalony.

Beterbijew odniósł zwycięstwo przez techniczny nokaut. Po raz pierwszy obronił trzy tytuły – według wersji WBC, WBO i IBF – w wadze półciężkiej (do 79,4 kg).

Oto wideo z nokautu w walce Beterbiev Yard.