Aleksander Wołkow zareagował na zwycięstwo Siergieja Pawłowicza

Alexander Volkov reagerade på Sergei Pavlovichs seger

Czołowy zawodnik wagi ciężkiej UFC Alexander Volkov z humorem skomentował ogromny sukces swojego rodaka Siergieja Pawłowicza, który podczas weekendu na gali UFC 277 w Dallas rozprawił się z byłym pretendentem do tytułu mistrza wagi ciężkiej UFC Derrickiem Lewisem w mniej niż minutę.

Wołkow, który pomógł Pawłowiczowi przygotować się do walki, zamieścił mema na portalu społecznościowym, zwracając uwagę na to, że zwycięstwo jego przyjaciela jest podobne do jego własnego zwycięstwa, które wygrał miesiąc temu w konfrontacji z Jairzinho Rozenstruikiem.

– Czy możesz zapisać swoją pracę domową?

– No, tylko nie odpisuj dokładnie tak samo, żeby się nie poparzyć.

– OK.

d0b2d0bed0bbd0bad0bed0b2_d0bfd0b0d0b2d0bbd0bed0b2d0b8d187

Przypomnijmy, że Sergey Pavlovich znokautował Derricka Lewisa już w 55. sekundzie walki, a Alexander Volkov ukończył Jairzinho Rozenstruik około 2:12 pierwszej rundy. W tym samym czasie zarówno Lewis, jak i Rozenstruik poskarżyli się sędziemu, nazywając decyzję o przerwaniu walki przedwczesną.

Po kolejnej cotygodniowej aktualizacji rankingu Sergey Pavlovich i Alexander Volkov zajęli odpowiednio piątą i ósmą linię w wadze ciężkiej UFC.