Aktualizacja oceny vRINGe: Garcia zmienił wagę, wiele nowych twarzy

W sekcji „Oceny” na naszej stronie cotygodniowe zmiany są dokonywane w pierwszej dziesiątce według WMMAA.com.

• – Najłatwiejszym
  • – pierwszy najłatwiejszy
  • – minimalny.

Waga półśrednia (do 63,5 kg)

Ryan Garcia (USA) zadebiutował w nowej kategorii wagowej pokonując Javier Fortuna (Dominikana), dzięki czemu weszła do pierwszej dziesiątki i zajęła 6. miejsce

Arnold Barbosa Jr. (USA), mimo zwycięstwa nad Danielito Zorrilla (Puerto Rico), pozostał na 7. pozycji

Montana Miłość (USA) spadła z 6. pozycji na 8.

Subriel Mathias (Puerto Rico) spadła z 8. na 9.

Gary Antoine Russell (USA) spadła z 9. pozycji na 10.

Jose Pedraza (Puerto Rico), który był na 10. pozycji, opuścił pierwszą dziesiątkę

Lekka waga (do 61,2 kg)

Ryan Garcia (USA), który był na 6. pozycji, opuścił pierwszą dziesiątkę z powodu zmiany dywizji

Józef Diaz (USA) awansował z 7. na 6. miejsce

Izaak Cruz (Meksyk) awansował z 8. na 7. miejsce

Zaur Abdullayev (Rosja) awansowała z 9. pozycji na 8.

Michel Rivera (Dominikana) awansowała z 10. na 9. miejsce

Jose Valenzuela (Meksyk / USA) znalazł się w pierwszej dziesiątce i zajął 10. miejsce

Druga waga piórkowa (do 59 kg)

Lamont Płoć (USA) po pokonaniu Anioł Rodriguez (Wenezuela) weszła do pierwszej dziesiątki i zajęła 9. miejsce

Zelfa Barrett (Wielka Brytania) spadła z 9. pozycji na 10.

Kenichi Ogawa (Japonia) zajęła 10. pozycję, opuściła pierwszą dziesiątkę

Druga waga (do 52,2 kg)

Kazuto Ioka (Japonia) po pokonaniu Donnie Nietes (Filipiny) awansowały z 2. na 1. miejsce

Jessie Rodriguez (USA) spadł z 1. pozycji na 2.

Waga lotna (do 50,8 kg)

David Jimenez (Kostaryka) po pokonaniu Ricardo Sandovalom (USA) weszło do pierwszej dziesiątki i zajęło 4 miejsce

Ricardo Sandoval (USA) spadła z 4. pozycji na 6.

Anioł Ayala (Meksyk) spadł z 6. pozycji na 7.

Feliks Alvarado (Nikaragua) spadła z 7. na 8. miejsce

Carlos Canizales (Wenezuela) spadła z 8. pozycji na 9.

Muhammad Wasim (Pakistan) spadł z 9. pozycji na 10.

Christian Gonzalez (Meksyk), który zajmował 10. pozycję, opuścił pierwszą dziesiątkę

Waga lotna (do 49 kg)

Daniel Matheion (Kuba / Panama) wznowione po długiej przerwie, wygrał Ivana Garcia Carrillo (Meksyk), wrócił do pierwszej dziesiątki i zajął 4 miejsce

Hecky Badler (Republika Południowej Afryki) spadła z 4. na 5. pozycję

Masamichi Yabuki (Japonia) spadła z 5. pozycji na 6.

Alvin Soto (Meksyk) spadł z 6. pozycji na 7.

Shokichi Iwata (Japonia) spadła z 7. pozycji na 8.

Hector Flores (Meksyk) spadł z 8. na 9. miejsce

Miel Fajardo (Filipiny) spadł z 9. pozycji na 10.

Nlanla Thyirha (RPA), która zajęła 10. miejsce, opuściła pierwszą dziesiątkę

Minimalna waga (do 47,6 kg)

Oscar Collaso (Puerto Rico/USA) po pokonaniu Victorio Saludar (Filipiny) weszły do ​​pierwszej dziesiątki i zajęły 7. miejsce

Wanheng Menayothin (Tajlandia) spadła z 7. pozycji na 8.

Wilfredo Mendez (Puerto Rico) spadła z 8. na 9.

Ayanda Dulany (Republika Południowej Afryki) spadła z 9. pozycji na 10.

Ginjiro Shigeoka (Japonia) zajęła 10. pozycję, opuściła pierwszą dziesiątkę

WSZYSTKIE OCENY

TOP 10 według WMMAA

Nasza ocena funt za funt

Kryteria oceny:
1) pierwsze miejsca zajmują panujący mistrzowie;
2) zawodnik zajmuje miejsce w dywizji, w której stoczył ostatnią walkę (nawet jeśli jest mistrzem w innej kategorii), ale brane są pod uwagę występy (poziom rywalizacji, jakość zwycięstw) w poprzedniej wadze;
3) pierwszeństwo w ocenie – wyniki z ostatnich 3 lat;
4) zawodnik opuszcza pierwszą dziesiątkę z powodu niskiej aktywności (ponad 12 miesięcy bez walk);
5) Ocena jest aktualizowana co tydzień w zależności od aktualnych wyników.

Aby nie przegapić najciekawszych wiadomości ze świata boksu i MMA, zapisz się na