2 w 1: zdenerwowany i wczesny nokaut z Kanady – wideo, wyniki

2-in-1-upset-and-early-knockout-from-canada-jpg

Kasyno Montreal, Montreal, Kanada. W głównym wydarzeniu wieczoru pochodzący z Armenii gra dla Kanady Eryk Bazinyan (29-0, 21 KO) nie bez problemów obroniła tytuł mistrza Ameryki Północnej wg. NABA I NABF w drugiej wadze średniej (do 76,2 kg) w konfrontacji z byłym pretendentem z Ameryki Alantez Fox (28-4-1,13 KO).

Faworytowi niezwykle trudno było przystosować się do długiego, zwrotnego przeciwnika. Ale po równiku Fox zaczął się poddawać: coraz częściej chował się w klinczach, odbierał ciosy w 7 rundzie. Był bliski wczesnej porażki w ostatnich trzech minutach, ale czekał na końcowy gong.

Dwóch z trzech sędziów było tradycyjnie dla Kanady zbyt lojalnych wobec miejscowego zawodnika (dwa razy 98-92), ale trzeci bacznie obserwował to, co działo się na ringu (95-95).

Bazynian MD 10.

W co-main evencie pokazu w limicie wagi super lekkiej (do 63,5 kg) miejscowy faworyt Yves Ulysses Jr. (22-3, 12 KO) trafił Meksykanina szybkim nokautem Gabriel Valenzuela (26-3-1, 16 KO).

Już w początkowej minucie walki słabszy trafił podbródkowo, po czym od razu stało się jasne, że nawet starania sędziego nie pomogą Ulissesowi stanąć na nogi i kontynuować walki.